Adım 1 ile dudaklar adım

Android için Eğlence Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 19 MB
  • Version 1.0.10
  • Dil İngilizce
  • Firma staislavck
Çekici dudaklara kavuşmak isteyen bayanların çok seveceği mükemmel bir uygulama.

Çekici dudaklara kavuşmak isteyen bayanların çok seveceği mükemmel bir uygulama.

Ruj sürmek sizce çok basit bir iş mi? Eğer klasik bir makyaj tarzı kullanıyor ve moda ile yakından uzaktan hiç bir ilişkiniz yok ise bu iş sizin için öyle olabilir. Ancak bilmeniz gereken bir şey var. yıl 2014 ve artık makyaj konusunda çığır açan gelişmeler var. Haydi hemen indir butonuna basın ve klasik görüntünüzden kurtularak modaya uyun ve çekici dudaklara kavuşun.

Adım 1 ile dudaklar adım uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek doğru ruj sürme tekniklerini öğrenebilir ve bu teknikleri kendinize de uygulayarak dikkat çekici dudaklara sahip olabilirsiniz.

Uygulamanın menüsündeki tüm modeller adım adım her aşaması resimlenerek size sunulmuştur. Bu sebeple de beğendiğiniz modelin yapımını öğrenerek kendinize uygulamanız çok kolay olacaktır. Beğendiğiniz bir modelin resmini cihazınızın galerisine kayıt edebilir ve sosyal paylaşım siteleri aracılığı ile paylaşarak arkadaşlarınızın da bu modellerin yapımını öğrenmesini sağlayabilirsiniz.

Adım 1 ile dudaklar adım indir